Bomáci v akci...

Akce, které pořádáme a nebo kterých se účastníme...

Ozdravné DECHOVÉ techniky a OTUŽOVÁNÍ aneb,začít kvalitně ŽÍT

16. listopadu 2019

Dnešní den v Třinci byl úchvatný a já za něj Vám všem přítomným moc děkuji, nádherná atmosféra, užití nově vybudované dechové fúze, spolu s pozitivním duchem celé skupiny, dal našemu setkání opravdu skvělý náboj a závěrečné uvolnění Vás všech přítomných bylo obrovským darem, za který velmi děkuji 🙏😃🍀💨🌞💗💙

Moji milí, rádi bychom vás pozvali na setkání s milým RNDr. Mgr. Rostislavem Václavkem, kterému se před několika měsíci obrátil život vzhůru nohama a našel v něm naprosto nový rozměr. A tady je pár slov Rosti na úvod : Rád bych se o tuto změnu a pozitivní vlivy dechových technik, otužování a zdravého životního stylu podělil i s Vámi.Ozdravné dechové techniky přinesou naprosto odlišný pohled na Váš dosavadní život a na Vaše nastavené limity, které jsme si mysleli, že nelze překročit. Mám pro Vás, ale velkou novinku - LZE!!!
Tyto techniky mění hormonální nastavení Vašeho organismu, chemicky, biologicky i fyziologicky Vás dostanou do nové roviny bytí a pozitivně ovlivní Vaše další kroky životem. Ukážu Vám, jak správně začít, jak si to užívat a hlavně jak to pojmout za své a pochopit, že Vy jste strůjci svého vlastního štěstí, zdraví a vitality ve Vašem životě. Těšíme se na vás Jana Rosťa a Yola. Místo lze závazně objednat na telefonním čísle 777657686(pokud vám ho nezvednu,prosím o trpělivost, zavolám zpět,možno napsat i SMS)Cena 300 Kč. Nevratná záloha 150 Kč předem na účet , doplatek na místě. Bez závazné rezervace,kterou vám potvrdíme, není vstup na setkání umožněn. Kapacita omezená na 20 míst. Pokud se z jakéhokoli důvodu i při závazné rezervaci nebudete moci dostavit, prosím o informaci na uvedeném tel.čísle, ať se má možnost dostat náhradník. Díky všem za pochopení.Místo konání BoMahaus, Třinec Husova 282.

Maj day 2019

16.10.2019

10.srpna 2019 již pátý ročník akce Maj Day. I naši klienti se zúčastnili v hojném počtu a všem patří obrovská gratulace k pokoření svých hranic 👏👏👏😍 Tento závod jsme také již absolvovaly a víme, že to opravdu není jednoduché 💪 Jste všichni úžasní a moc gratulujeme 😘👏

Maj day 2018

25.08.2018

Maj Day 2018 -i BoMa Way se prezentovala na této skvělé akci. Všichni byli úžasní a užili si blátíčko dosyta. Byla to makačka. Dokonce naše Janička vyhrála se svou parťačkou svou kategorii ❤ Pecka. Všem gratulujeme!