Mgr. Klára Prachovská - "Jsem certifikovaný pohybový a výživový kouč a maminka malé holčičky, zabývající se cvičením a stravou. Pracuji zejména se ženami a jejich nepříliš kladným vztahem k jídlu, pohybu, a především vlastnímu tělu."

Přednáška je složena ze dvou částí. První část bude o specifikách pohybu a výživy v těhotenství jako relaxace i prevence zdravotních problémů (těhotenská cukrovka, bolesti zad, otoky, nadýmání, zácpa...).

Druhá část přednášky se soustředí na poporodní rehabilitační cvičení pánevního dna, coreyogu a takzvané bodymind cviky, minimalizování diastázy a také na specifika a diety ve stravě (kupříkladu častá přecitlivělost dítěte na kravskou bílkovinu a návrat k normální stravě po těhotenské cukrovce) a neopomíjí také stravu a suplementaci na podporu laktace.

Mimispánek - MVDr. Veronika Nowak a Bc. Gabriela Doudera - "Jsme certifikované spánkové poradkyně a maminky 3 dětí. Víme, že každé miminko je originál, a tak k němu přistupujeme."

Během přednášky se dozvíte, jak se nejlépe připravit na spánek Vašeho novorozence, aby Vás nic nepřekvapilo. Čtvrtý trimestr je opomíjený čas, ale pokud budete mít dostatek informací, čas po porodu si s děťátkem užijete. Bezpečnost a kvalitní klidný spánek jako základ.

Navíc od nich získáte slevový kód na jejich produkty na webu www.mimispanek.cz

A na kvalitní spací pytle od Natulino od www.mamaplace.cz

Bc. Vladimíra Zajícová - "Jsem maminkou dvou dětí a vystudovanou zdravotní sestrou a porodní asistentkou. Má profesní dráha se od prvních okamžiků stočila právě k porodnictví a novému životu. "

V přednášce se dozvíte vše, co vás během těhotenství čeká. To všechno z pohledu a zkušeností poporodní asistentky s několika letou praxí na porodním a gynekologickém oddělení a ambulanci.

Milada Kostrubová - "Jsem lektorkou psychomotorického vývoje kojenců a batolat. Této práci se věnuji 15 let."

V přednášce se dozvíte o vývoji miminka v souladu s podmínkami, které mělo jako plod ve vašem bříšku. Jak může porod ovlivnit psychické i fyzické chování dítěte. Naučíte se jak nosit a stimulovat s citem, láskou a rozumem. A Také jak se informovat o odchylkách ve vývoji dítěte a umět jim předejít.

Lucie Beličinová - "Jako certifikovaná dula a laktační poradkyně, provázím ženy řadu let."

V přednášce se spolu podíváte hlouběji na témata, která se k tolik citlivému období váží (předporodní příprava, porod, kojení, poporodní období). A také třeba na to, jak probíhala péče o šestinedělku v minulosti, jak dnes a jaké obřady jsou s mateřstvím spojené.

Účastníci kurzu zároveň od Lucie dostanou 10% slevu na individuální konzultace.

PŘEDPORODNÍ KURZ

... aneb příprava na bytí mámou


KDY: první kurz proběhne 30.-31.10. a druhý poté 20.-21.11. 2021. O termínech na rok 2022 budeme informovat

ČAS: Jedná se o celo víkendový kurz

Program a časový harmonogram:

SOBOTA

> 9:00-10:00 Klára - Specifika pohybu a výživy v těhotenství

> 10:00-11:00 Vladimíra - Komplexní průvodce těhotenstvím s poporodní asistentkou (9 měsíců pod lupou)

Pauza 15 minut - bude pro vás nachystáno malé občerstvení

> 11:15-12:45 Milada a Lucie - Těhotenství a příprava na porod

> 12:45-14:15 Pauza - oběd - možnost dovozu nebo objednání předem v restauraci Terra (prosím kontaktujte nás předem a my vám přepošleme jídelníček)

> 14:15 - 16:00 Milada a Lucie - Porod

NEDĚLE

> 9:00 - 10:00 Veronika a Gabriela Mimispánek - Jak se nejlépe připravit na spánek vašeho novorozence (s námi vás nic nepřekvapí)

> 10:00 - 13:00 Poporodní péče o sebe i dítě

Pauza 30 minut

> 13:30 - 14:30 Klára - Strava a pohyb pro správnou poporodní regeneraci a při kojení


Cena 2900 kč

Účastníci kurzu zároveň od Lucie Beličinové dostanou 10% slevu na individuální konzultace a 

od Mimispánku - Veroniky Nowak a Gabriely Doudery obdrží slevový kód na jejich produkty na webu www.mimispanek.cz a na kvalitní spací pytle od Natulino od www.mamaplace.cz

> Kurz lze uplatnit u své pojišťovny


Informace na čísle +420 608 248 320

Závazné rezervace formou emailu na fitmama.befit@gmail.com