Kruhový trénik
Kruhový trénik

BoMa Klasik

Komplexní cvičení s vlastní váhou a postupně i se zátěží. Každý trénink je jiný a vždy v něm za hodinu procvičíme celé tělo - vršek, střed těla i nohy. Vlastnímu cvičení předchází zahřátí, na závěr je protažení. Lekce jsou spíše posilovací, na zpevnění postavy, zádových svalů apod. Lekce vede Jana Maštalířová - každý trénink má vyzkoušený na sobě. Jako trenér Vás kontroluje a hlídá správné provedení cviků. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé, kteří si berou větší zátěž nebo provádí víc opakování.  Lekce BoMa Klasik nejsou omezeny věkem. Pro ty, kteří si chtějí protáhnout tělo před prací, je tu čas: pondělí, středa, pátek - 6:00 - 7:00 / ti, kteří dávají přednost odpoledním tréninkům mají možnost v úterý a čtvrtek 18:00 - 19:00.

BoMa  Senior

Pro starší ročníky,  pro klienty různě hendikepované po úrazu (operaci menisku atd), pro začátečníky nebo pro ty, kteří mají slabší kondičku - pro tyto případy je ideálně navštěvovat BoMa Senior (úterý a čtvrtek dopoledne v 8:30). Skupinky jsou do 7 osob, individuální přístup je samozřejmostí. Důchodci mají členský vstup 8 lekcí za pouhých 1.000,- 

BoMa Fyzio

Uzavřený měsíční formát cvičení v malé skupince do 5 cvičenců. Je zaměřený na protažení, zpevnění, nápravu - správné držení těla, postavení kotníků, kolen, kyčlí. Náprava a předcházení bolestem kolen, zad, ramen apod. Individuální přístup, pomalé rehabilitační cvičení využívající prvky jógy, pilates, SM systému, čchi-kungu. 8 lekcí za měsíc za cenu 1.500,- - vždy úterky a čtvrtky v 15:00. Lekce jsou pokaždé ukončeny nejen protažením, ale i krátkou 20-minutovou řízenou meditací. 

BoMa Fyzio je vhodné začít cvičit, pokud chcete odstranit svalové dysbalance, zlepšit vadné držení těla, korigovat pohyb či uvolnit a regenerovat meziobratlové ploténky. Funguje i jako optimální kondiční a protahovací cvičení celého těla. Doporučujeme rovněž objednat se předem na 1 lekci individuální diagnostiky.

BoMa Kruháč

Je vysoce intenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovištích procvičí celé tělo. Základní interval je 30 sekund, po kterém následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se 1 "kruháč" projede 3-4x, popřípadě se pauzy vyplní dalšími cviky. Pátek odpoledne v 16 hodin - ideální čas během hodiny nabušit skvělou formu jako odměnu za pracovní týden.

Tyto 4 různé formáty lekcí vede Jana Maštalířová.

Pilates
Pilates

BoMa Uzavřený kurz

Uzavřený kurz pro max 10 klientů vedený Klárou Prachovskou 2x týdně cvičení pondělí a středa odpoledne v 17:30. Cena 3.400,- zahrnuje: 24 lekcí + vážení na váze Tanita + výživové poradenství + úvodní přednáška o zdravém stravování + 50% sleva na diagnostiku Vašeho pohybového aparátu = toto všechno jako balíček pro ty z Vás, kteří si chtějí opravdu vyzkoušet, jestli za 3 měsíce jsou schopni se svým tělem něco udělat (zhubnout, nabrat svaly, shodit tuky, vyrýsovat objem, být silnější, pružnější, zdravější, v pohodě). Individuální přístup a podpora. 

BoMáma

Jedná se o cvičení určené pro všechny ženy a především maminky po porodu, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání. U nás to nevadí! Děti vezměte s sebou. Cvičení je zaměřené na zpevnění pánevního dna, minimalizování diastázy, tvarování problémových partií, posílení středu těla a zlepšení kondice - lekce jsou v pondělky a čtvrtky v dopoledních hodinách.

BoMa Těhulky 

Těhotenství je velkým náporem pro tělo i mysl. Mnoho žen bojuje se změnami své postavy a necítí se být "dost krásné". Zdravý pohyb ti pomůže udržet si nejen fyzickou, ale také duševní kondici. Pozitivně ovlivní vývoj plodu a tvůj průběh těhotenství, porodu a následnou rekonvalescenci. V lekcích je meditační prostor pro nacítění miminka, relaxaci i cvičení.


Tyto lekce jsou  pod dohledem naší trenérky Kláry Prachovské.

Ceník - CVIČENÍ