Kruhový trénik
Kruhový trénik

BoMa Klasik

Komplexní cvičení s vlastní váhou a postupně i se zátěží. Každý trénink je jiný a vždy v něm za hodinu procvičíme celé tělo - vršek, střed těla i nohy. Vlastnímu cvičení předchází zahřátí, na závěr je protažení. Lekce jsou spíše posilovací, na zpevnění postavy, zádových svalů apod. Každý trénink mám vyzkoušený na sobě. Jako trenér Vás kontroluji a hlídám správné provedení cviků. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé, kteří si berou větší zátěž nebo provádí víc opakování.  Lekce BoMa Klasik nejsou omezeny věkem. Pro ty, kteří si chtějí protáhnout tělo před prací, je tu čas: pondělí, středa, pátek - 6:00 - 7:00 / ti, kteří dávají přednost odpoledním tréninkům mají možnost v úterý a čtvrtek 18:00 - 19:00.

BoMa  Senior

Pro starší ročníky,  pro klienty různě hendikepované po úrazu (operaci menisku atd), pro začátečníky nebo pro ty, kteří mají slabší kondičku - pro tyto případy je ideálně navštěvovat BoMa Senior (úterý a čtvrtek dopoledne v 8:30). Skupinky jsou do 7 osob, individuální přístup je samozřejmostí. Důchodci mají členský vstup 8 lekcí za pouhých 1.000,- 

BoMa Fyzio

Uzavřený formát cvičení v malé skupince do 5 cvičenců. Je zaměřený na protažení, zpevnění, nápravu - správné držení těla, postavení kotníků, kolen, kyčlí. Náprava a předcházení bolestem kolen, zad, ramen apod. Individuální přístup, pomalé rehabilitační cvičení využívající prvky jógy, pilates, SM systému, čchi-kungu. Lekce jsou pokaždé ukončeny nejen protažením, Vždy úterky a čtvrtky v 15:15.  

BoMa Fyzio je vhodné začít cvičit, pokud chcete odstranit svalové dysbalance, zlepšit vadné držení těla, korigovat pohyb či uvolnit a regenerovat meziobratlové ploténky. Funguje i jako optimální kondiční a protahovací cvičení celého těla. Doporučuji rovněž objednat se předem na 1 lekci individuální diagnostiky.