Naše i Vaše pokroky

Rostislav Kadlubiec

Půlroční práce

13.10.2017  Váha ukazuje o 18,8kg méně, Celkem při měření jsou úbytky v centimetrech (prsa - břicho - stehna) o 57cm. 

Doufám, že takových "půlroků" bude víc. Konečně jsem našel něco, co mě naplňuje a baví a kde jsou vidět výsledky. S BoMou jsem začal cvičit, když jsem vážil přes 128 kg, nicméně ještě dva týdny před tím jsem vážil 133 kg (pozn. Styděl jsem se vlézt na váhu, tak jsem držel hladovku). Takže ten úbytek váhy je více než 20 kg. A už teď vím, že to byla ta nejlepší možnost. Ty, Jani a Katka jste prostě skvělé a úžasné osobnosti, které pomůžou, když je potřeba. A tohle mi hrozně vyhovuje. Je pro mě důležitá jak profesní tak lidská stránka.
Co je pro mě důležité je i to, že nabírám zpět kondici, kterou jsem měl kdysi dávno. Ti, co mě opravdu znají, tak ví, že jsem vždy sportoval a vše šlo tak nějak samo. Teď je to dřina. Ale dřina, která mě naplňuje a baví. Každý cm a kg je spojen s propoceným trikem a trochou toho odříkání, co se týče jídla. Mám však velikou oporu ve své přítelkyni.

Jaké máš plány do budoucna? Kde a jak vidíš sebe v říjnu 2018?
Těch malých cílů je dost, ale tím velkým a hlavním snem je B7 příští rok. Možná těžce splnitelný cíl, ale věřím, že pod vaším "vedením" to dokážu. Kdo jiný by mě měl na tento extrémní závod připravit než vy dvě???? 

Co by jsi vzkázal všem, kdo stále váhají začít?
Neváhejte, začněte. Člověk to musí ale opravdu chtít, něco začínat na půl plynu je absolutní blbost. Buď do toho jdu na plné koule nebo radši nedělám nic a užírám se v tom, jaké jsem božatko, že jsem tak přibral.

Nikdy není pozdě

Kateřina Bocková

V lednu 2016 jsem si řekla a dost! 

Ano sportuji už dlouho, běhám a trénuji v gymu Fit Factory Třinec, ale pořád to nemělo žádný řád. Tak nějak jsem se plácala a trénovala kdy se mi chtělo, jídlo jsem neřešila, i když už dávno vím co a jak mám dělat a jíst, ale znáte to :D 

Od ledna jsem začala pravidelně cvičit a běhat, samozřejmě pauza se sem tam nějaká vyskytla, ale pravidelnost už tam byla ;) ALE to jídlo jsem opět až tak neřešila. 

Až jsem došla k září 2016 a jak je vidět postava se změnila, ale to břicho tam pořád trčelo do dáli :D 

Tak jsem si řekla, že když už tak makám a pravidelně trénuji, tak to přece nebudu kazit nepravidelným a ne úplně perfketním jídelníčkem. A tady nastal zlom!

Od září, což je měsíc a půl, jsem udělala asi největší pokrok! ANO břicho mizí a já se cítím čím dál lépe. 

Ale nejsem svatá nebojte, dám si i to sladké, či nějaký drink, ale vše s rozumem. Vím kdy a co jíst! 

Samozřejmě pokračuji dále, protože ještě nejsem na své cestě u konce tak držte palečky ať to zvládnu ;)

A co vy? Už jste začali svou cestu? Nečekejte na zázrak a klidně se na nás obraťte ;)

Krásný den Katka ;)

Naše kurzy

Rok 2013 kdy už mám za sebou úplné počátky běhu i Zumba lektorství, ale kila se držely stále.

Po návratu do Třince jsem začala se silovým cvičením a to mě konečně posouvá dál. Samozřejmě to nejde hned a ještě mám dlouhou cestu před sebou,ale baví mě to. Rok 2016.

Jana Maštalířová

Jediný "sport" - starost o rodinu, barák a zahradu. Dělala jsem to s nadšením a ráda. Myslím, že díky tomu jsem kondičku měla. Ovšem s postavou to bylo horší.


Po roce a čtvrt intenzivní práce na sobě - fitness, silový trénink a běh - rok 2016