Blog Akce

GOROLSKÝ TRIATLON 2022 - 1. ročník za námi, ať žijou všichni, co se postavili na start a v plném počtu dorazili do cíle.

Včerejší Workshop zdravého pečení byl úžasný. Opět se sešla skvělá parta žen. Pil se svařák, povídalo o zdravém pečení a stravě celkově a hlavně, hlavně se peklo. Zadělat těsta nám trvalo celé dopoledne. Pak byl oběd a po něm konečné zdobení, které bylo už čistě v podání holek. Domča jim ukázala její tipy a na závěr i recept na...

1. ročník naší společné akce BoMa Way a Ell Speedo - Zaběhni pro stromek dopadl úžasně. Nejen díky skvělému počasí, ale díky Vám všem, kteří jste nelenili a dali si krásnou trasu kolem Javorového. Trasu 10,5km s převýšením 500m zvládli nejrychlejší borci za 1h 25min - v 15cm prašanu, skvělý čas. Někdo vytvořil rodinný nebo parťácký tým, někdo si...

Fit Factory a BoMa Way jsou dva třinecké gymy - tělocvičny, kde zvedáme železo, vlastní těla a sebevědomí, které lidi učí mít zase rádi pohyb a sami sebe. V roce 2020 byly oba gymy z příkazu vlády již po třetí uzavřeny a ocitaly se na hranici přežití.

Kolik nás šlo, kdo došel a jel někdo na kole? Přečtěte si krátké shrnutí letošního ročníku výpravy po stopách B7 a namotivujte se na příští rok!

Letošní ročník se opravdu povedl a jsme rádi, že se opět sešla tak skvělá banda nadšenců pro hory! Děkujeme všem účastníkům i organizátorům všehomožného a vy se s námi pojďte podívat jak to letos vypadalo.